*DUYURU, YENİ ANİME SİTEMİZ ŞİMDİ YAYINDA! ANİME İZLEDEN ERİŞEBİLİRSİNİZ!


Musume Janakute, Watashi ga Suki Nano!?
Favorilere Ekle
1 kişi tarafından takip ediliyor
7.1
Durum Ongoing
Tür Manga

Musume Janakute, Watashi ga Suki Nano!?

Alternatif Başlıklar Sen Kızımı Değilde, Beni Mi Seviyorsun?,Musume Janakute, Watashi (Mama) ga Suki Nano!?, Musume Janakute, Watashi (Mama) ga Suki Nano?!, You Like Me, Not My Daughter?!, 喜欢的不是女儿而是我吗?, 娘じゃなくて私が好きなの?!

Özet Musume Janakute, Watashi ga Suki Nano!?

Seven Seas’den:
Otuz küsur yaşındaki Ayako Katsuragi, kız kardeşi ve eniştesi on yıl önce bir kazada öldüğünden beri yeğeni Miu’yu kendi kızı gibi büyütmektedir. Ancak Miu artık lisededir ve Ayako, Miu’yla çıkmak isteyebilecek erkekler, özellikle de yirmi yaşındaki komşuları Takumi Aterazawa hakkında endişelenmeye başlamıştır. Ancak Takumi onunla konuşması gerektiğini söylediğinde, Ayako hayatının şokunu yaşar. Takumi Miu’ya değil, ona karşı bir şeyler hissetmektedir. Ayako şüphelerinin üstesinden gelebilecek ve onun aşkına bir şans verebilecek midir?

Yayınlandı 2020
Yapımcı NOZOMI Kouta
Sanatçı AZUMA Tesshin
Serileştirme Manga Park (Hakusensha)
Tarafından Yüklendi
Yayınlandı
Şu Tarihte Güncellendi
Anahtar kelimeler: musume janakute, watashi ga suki nano!? oku, musume janakute, watashi ga suki nano!? türkçe, musume janakute, watashi ga suki nano!? tr, musume janakute, watashi ga suki nano!? türkçe indir, musume janakute, watashi ga suki nano!? oku online

Galeri Musume Janakute, Watashi ga Suki Nano!?


Yorum