Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi
Favorilere Ekle
11 kişi tarafından takip ediliyor
9
Durum Ongoing
Tür Manga

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi

Alternatif Başlıklar El reinicio como Sanador, Redo of Healer, Маг-целитель: новый старт ~ Высшее исцеление: чары моментальной смерти и кража умений, 回复术士的重启人生, 回复术士的重来人生, 回復術士のやり直し

Özet Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi

“İyileştirici büyücüler tek başlarına savaşamazlar.” Bu yaygın bilgiye bağlı olan Keare, başkaları tarafından defalarca sömürüldü. Ancak bir gün, şifa büyüsünün ötesinde neler yattığını fark etti ve bir şifa büyücüsünün en güçlü sınıf olduğuna ikna oldu. Ancak bu potansiyelin farkına vardığında her şeyden mahrum kalmıştı. Bu nedenle, her şeyi yeniden yapmaya karar vererek dört yıl geriye gitmek için dünyanın kendisinde şifa büyüsü kullandı. Bu, geçmiş yaşamından gelen bilgileri ve şifa büyüsünü kullanarak en güçlü hale gelen bir şifa büyücüsünün kahramanlık hikayesidir.

Yayınlandı 2017
Yapımcı Tsukiyo Rui
Sanatçı Haga Souken
Serileştirme Young Ace Up (Kadokawa Shoten)
Tarafından Yüklendi
Yayınlandı
Şu Tarihte Güncellendi
Anahtar kelimeler: kaifuku jutsushi no yarinaoshi oku, kaifuku jutsushi no yarinaoshi türkçe, kaifuku jutsushi no yarinaoshi tr, kaifuku jutsushi no yarinaoshi türkçe indir, kaifuku jutsushi no yarinaoshi oku online
Uyarı, "Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi" başlıklı seriler küçükler için uygunsuz şiddet, kan ve cinsel içerikler içerebilir.


Yorum

İçerik Uyarısı
Uyarı, "Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi" başlıklı seriler küçükler için uygunsuz şiddet, kan ve cinsel içerikler içerebilir.
Gir
Geri Dön