Cilt 1 Bölüm 6

Tüm bölümler burada: High-School DxD (Novel)

Son manga Cilt 1 Bölüm 6 , CultureSubs üzerinden okunabilir. High-School DxD (Novel) , CultureSubs üzerinde her zaman güncel! . Diğer manga güncellemelerini okumayı unutmayın.

High School DxD – Sonsöz – Cilt 1’in SONU

Bu novelin çevirisi Novel Türk tarafından yapılmaktadır.

Bu kitabın son boss’u, ana karaktere karşı kin besleyen “Karanlığın Ejderha Kralı Kara Şeytan “dır. Ana karakterin nihai tekniği olan “Atış Kaosu “nu kullandığı ve son patronun “Karanlık Nefes Tip 0 “ı kullandığı ve son patronun yenildiği şiddetli bir dövüşle sona erecek. Sonunda, ana karakter ve kadın kahraman aşklarına doğru gökyüzüne uçarlar.

İşte bu kitap böyle olacak.

Hahaha, önce sonsözü okuyanlar için spoiler verdim!

Bu bir yalan. Özür dilerim. Bu kitapta öyle biri olmayacak.

Kendimi kaptırdım çünkü önce sonsözü okuyanlar var. Ve bundan pişman değilim.

Merhaba, ben Ishibumi Ichiei. “D×D” olarak da bilinen “High School D×D” nasıldı?

Gergin hissediyorum çünkü en son bir kitap yayınlayalı iki yıl oldu. Muhtemelen gergin olduğum için ellerim titremeye başladı, bu yüzden sonsöz şüpheli bir girişle başladı.

Kitabımı ilk kez okuyanlar “Bu yazarın nesi var?” diye düşünebilir. Oppai, oppai! Hangi Oppai gezegeninden geldin sen!” diye düşünebilirler.

Ve daha önce çalışmalarımı okumuş olan insanlar için “Ha? Bu korku yazarı Ishibumi tarafından yazılmıştır, değil mi? Ona ne oldu -oppai?” diye düşüneceklerdir, bu yüzden bazılarınız için şok edici bir kitap olabilir.

Yetişkinlerin başına çok şey gelir, bilirsiniz. Lütfen yazım tarzımı değiştirdiğimi düşünün.

Bu sefer, hikaye genel olarak çok canlı ve erotik olacak.

Çünkü sorumlu editör “Ana karakteri şehvet düşkünü bir adam yapalım” dedi. ……

Yazmak eğlenceliydi! Bunu yaparken ben de eğleniyordum.

Harem serilerinin ana karakterleri genellikle sıska olanlardır veya güçlü bir adalet duygusu olan ancak bu bölümlerde eksik olan erkeklerdir, bu yüzden ana karakteri kızları seven ve gerçekten aptal bir adam haline getirdim.

Hikaye aynı zamanda Ise’nin bakış açısından, bu yüzden okuyucunun “Hayır, bu yanlış. Biraz düşün” diyeceği şekilde yaptım.

Ise hepiniz gibi zeki değil, bu yüzden süper aptal, bu yüzden lütfen onu sıcak gözlerle izleyin.

Görünüşe göre sonsöz için birkaç sayfa daha kaldı, bu yüzden bu serinin ana hatlarından bahsedeceğim.

High school DxD’nin türü okul hayatı/aşk-komedi/savaş/fantezi ve Hyoudou Issei’nin nasıl yükseldiğini anlatıyor. Uzun ama eminim bunu okuyanlar zaten türlerin isimlerini biliyorlardır.

Ana karakter Ise. İkinci ana karakter ve ana kahraman Rias-buchou. Ve Asia da diğer kadın kahraman. Bu, ana karakter ve iki kahraman hakkında bir hikaye.

Temel olarak, bu hikaye Kiba, Koneko-chan ve Akeno-san’ın yıkıma neden olduğu bu üçlünün etrafında dönecek.

Rias Gremory’nin hizmetkâr Şeytanları olan Okült Araştırma Kulübü üyeleri, Kuoh Akademisi’ni üs olarak kullanıyor ve Şeytanlar olarak işlerini yaparken, Melekler ve Düşmüş Meleklerle savaşıyor ve efsanevi yaratıklar ve eşyalarla temasa geçiyorlar! Evet, plan bu.

Bu serinin konsepti “aşk, hayal ve savaşlar da genç olmanın bir parçasıdır!”.

Şeytanlar ve Melekler ana temadır, bu nedenle hikaye sırasında efsanelerden ve efsanelerden isimler görünecektir, ancak bu seri onlarla sınırlandırılmayacak şekilde yazılmıştır.

Yani İncil’de ve kurgusal olmayan kitaplarda yazan olaylar sadece referans olarak kullanılıyor ve yazar yani ben özgün bir hikaye ile özgürce yazıyorum.

D×D’de Melekler ve Şeytanlarla ilgili şeylerin çoğunun uydurma olduğunu düşünün. İncil’de [Şeytani Parçalar] kelimesinin geçmesine imkan yok.

Üç grup arasındaki savaş: Şeytanlar, Tanrı ve Düşmüş Melekler, birkaç yüz yıl önce sona erdi ve hikaye bu savaştan sonra Şeytanlar ve Melekler etrafında dönüyor.

Ünlü Meleklerin ve Şeytanların çoğunun çoktan öldüğü yerden başlıyor.

Aklımda başka şeyler de var. Örneğin İskandinav mitolojisinden ve Japon youkai’lerinden bir şeyler getirmek gibi. Temel olarak her şeyin mümkün olduğu bir ortam.

Eminim bu cildi okuduktan sonra Rias-buchou’nun hizmetkârları için hem şüpheleri hem de umutları olanlar vardır.

Örneğin Buchou’nun halihazırda sahip olduğu diğer [Bishop] kim?

Editörümle o kişinin hikaye ilerledikçe ortaya çıkmasına karar verdik, bu yüzden bu seri devam ederse o kişinin ortaya çıkacağından eminim.

Ayrıca, diğer “Parçalar” doldurulacak mı? Buchou’nun 1 [At] ve 1 [Kale] taşı kaldı. Fil]’e benzer şekilde, bu seri devam ederse bunu da dolduracağım.

Ne? İyi açıklanmamış mı?

Hayır, hayır. Onları zaten hazırladım, bu yüzden sadece herkesin desteğine ihtiyacım var.

2. cildin yayınlanmasına 1. cildin satışlarına göre karar verilecek, ancak “High school DxD” devam ederse daha erotik olacak. Özellikle Rias-buchou ve Asia.

2. ciltte gerçekten şaşırtıcı bir bölüm yapmayı planlıyorum. Yani, inanılmaz.

Ama bir rüyada bitebilir.

Bu yüzden Buchou’nun oppai’sini dört gözle bekliyorsanız lütfen beni destekleyin.

Şimdi teşekkürlerime gelelim.

Bu tartışmayı bana getiren eski sorumlu editörüm K-sama’ya. Ve bunca zamandır yanımda olan şu anki sorumlu editörüm H-sama’ya. Bana göz kulak olduğunuz için çok teşekkür ederim. Bu sayede, “High School DxD” yayınlandı. İkinize de tekrar teşekkür etmek istiyorum. Çok teşekkür ederim.

İllüstrasyonları yapan Miyama-zero-san’a.

Bu güzel çizimler için teşekkür ederim. Buchou ve Asia tam da hayal ettiğim gibi çizildiği için çok etkilendim. Üniforma tasarımları ve karakterlerin görünüşü ile sizi gerçekten meşgul ettiğim için özür dilerim.

Ve benimle aynı anda çıkış yapan yazarlara!

Sizi gerçekten endişelendirdim! Her içmeye gittiğimizde beni neşelendirdiğiniz için teşekkür ederim! Bu sayede tekrar iş başındayım!

Ve arkadaşlarıma!

Sizi rahatsız ettiğim için özür dilerim! Bir şekilde bir kitap çıkarmayı başardım! Geçen yıl beni neşelendirdiğiniz için teşekkürler! Bir dahaki sefere yemeğe çıkalım.

Teşekkürüm burada bitiyor.

Editörüme, yazarlara ve arkadaşlarıma teşekkür ederim! Çok teşekkür ederim. Bu serinin devam etmesi için çok çalışacağım.

Ayrıca bir blogum var. Geçen yıl başladım, lütfen istediğiniz zaman ziyaret etmekten çekinmeyin. Ben sadece Pokemon ve Gundam hakkında konuşuyorum…..

Bir ara D×D hakkında konuşabilirsem iyi olur diye düşünüyorum.

Ichibumi Ichiei’nin blogu “イチブイ(Ichibui)”.

ishibumi.exblog.jp

Son olarak belirli bir kişiye söylemek istediğim bir şey var.

Sadece birkaç satır, bu yüzden lütfen beni affedin.

Birinci cilt için hazırlanırken vefat eden babama.

Baba, kitabımı sağ salim yayınlayabildim.

Seni endişelendirdiğim için üzgünüm.

Ishibumi Ichiei

tags: Cilt 1 Bölüm 6 manga oku, Cilt 1 Bölüm 6, oku Cilt 1 Bölüm 6 , Cilt 1 Bölüm 6 bölümü, Cilt 1 Bölüm 6 yüksek kalite, Cilt 1 Bölüm 6 manga tarama, Cilt 1 Bölüm 6 türkçe, en güncel mangalar, ,

Yorum

Bölüm 6
İçerik Uyarısı
Uyarı, "Cilt 1 Bölüm 6" başlıklı seriler küçükler için uygunsuz şiddet, kan ve cinsel içerikler içerebilir.
Gir
Geri Dön